Meist New Nordic

Elurõõm tuleb aastast aastasse kestvast elujõust.

Uue eluviisi idee sündis Skandinaavias, kus inimesed elavad loodusega kooskõlas. Nüüdseks on see levinud üle kogu maailma.

Soovist kasutada paremini looduses peituvat väge inimeste elujõu suurendamiseks, seadsid kaks New Nordicu asutajat eesmärgiks töötada välja uuenduslikud ja senistest palju tõhusamad looduslikud tooted.

Juba 20 aastat on New Nordic keskendunud toodete uuendamisele ning see on siiani firma strateegia aluseks.
Oleme avatud ja ammutame tarkust eri kultuuridest ning kõige erinevamatest maailma paikadest. New Nordic keskendub looduslikele toodetele, mille elujõudu andvad ja aktiivset eluviisi toetavad omadused on teaduslikult tõestatud ka vanemate inimeste puhul. Tooteid arendatakse, analüüsitakse ja kontrollitakse väga hoolikalt. See põhjalik lähenemine tootearendusele ongi New Nordicu toodete edu võti.

New Nordicu tooted valmivad Skandinaavias, tänapäevastes ja kõikidele ravimite tootmisele kehtestatud standarditele vastavates tehastes. Tootmisega tegelevad andekad ja väga hästi koolitatud spetsialistid. New Nordicu meeskond koosneb ettevõtlikest ja rahvusvahelise haardega inimestest, kes hindavad kõrgelt tervislikku eluviisi. Firmas järgitakse skandinaavialikke väärtusi ning juhtkond hindab kõrgelt tulemustele orienteeritust ja töötajate isiklikku arengut.

Eri kultuurides kogu maailmas hakatakse üha enam mõistma, et looduslikud tooted annavad elujõudu ja parandavad elukvaliteeti tervikuna. Ka vanemad inimesed saavad tänu sellistele toodetele kauem nautida elu ja olla aktiivsed.

New Nordicu eesmärgiks on toota kvaliteetsetest metsa- ja põllusaadustest käepäraseid apteegitooteid ning tegeleda pidevalt tootearendusega. New Nordicu hõbedase puu logo on kindel kvaliteedimärk, mis tähistab miljonite inimeste poolt usaldatud maailmakuulsaid toidulisandeid, mida müüakse rohkem kui 50 000 apteegis üle kogu maailma.

Las New Nordic annab sulle elujõudu!