Active Liver™

20,00 €

Saadavus: Laos

 • MAKSALE
 • ARTIŠOKI JA KOLLAJUURE EKSTRAKTID
 • KOLIIN
 • 30 TABLETTI
 • TOIDULISAND

EGA TEIE MAKS RASVUNUD OLE?
Kui toitute ebakorrapäraselt, armastate kiirtoitu ja suuri toidukoguseid ning tarbite tihti alkoholi, siis on teie maks ja sapp pidevas stressis. Alkohol ja rasvane toit on väga suur katsumus kogu organismile, aga eriti just maksale. Punetav ja pooriline nahk, ülekaalulisus, aeglane ainevahetus ja kõhupuhitus võivad anda märku just sellest, et teie maks ei ole võimeline oma funktsioone täitma ja rasv ladestub maksa. Seepärast ongi vaja pidevalt oma maksa eest hoolt kanda ja talle abiks olla.


Paljude inimeste maksas on ladestunud rasva. Kui rasva hulk ei ületa 10 protsenti maksa kaalust, loetakse seda normaalseks. Ent rasvunud maks ei suuda korralikult täita organismi filtri funktsiooni ja see võib halvasti mõjuda teie enesetundele. Sagedamini on maks rasvunud ülekaalulistel inimestel. Üheks põhjuseks võib olla koliini vaegus. Meie organismis leiduv koliin on vajalik rasva väljutamiseks maksast ja kaitseb seega maksa rasvumise eest.


PANE TÄHELE!
Inimorganismi üks tähtsamaid ja suuremaid puhastusfiltreid on maks. Organismi puhastamisel täidab maks kõige olulisemat funktsiooni, töödeldes mürkaineid, mis seejärel väljutatakse organismist. Maks võtab osa valkude, rasvade, süsivesikute ja teiste ainete töötlemisest ning puhastab soolestikust südamesse liikuvat verd, milles lisaks omastatud vajalikele toitainetele on ka palju kahjulikke aineid. Kui maksas toimuvate protsesside tasakaal on häiritud, võivad rasvad hakata maksa ladestuma ja tekib maksa rasvumise oht.

 

ACTIVE LIVER™
Active Liver aitab reguleerida maksa- ja sapisüsteemi tegevust, lagundada rasvu ning soodustada seedimist. Viinamarjaseemnete ekstrakt sisaldab taimseid polüfenoole, mis on suurepärased antioksüdandid. Kollajuure ja artišoki looduslikud ekstraktid kiirendavad rasvade lagundamist ja aitavad toitu paremini seedida, koliin aga soodustab rasva väljutamist maksast. Samuti on äärmiselt tähtsad mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis. 

 1. Review by Tiit (Postitatud 18.11.16)

  Olen rahul.Aitäh!

 2. Review by Malle (Postitatud 06.10.16)

  Kasutan seda esimest korda hetkel ei saa aru muutusest, mul maksas tsüst.

 3. Review by Simo (Postitatud 20.04.16)

  Olen valitud kaubaga väga rahul. Ei mingeid kõrvalmõjusid ja vaegusi mul palju vähem. Ostsin endale pärast proovimist kohe uue partii imerohtusid. Aitäh teile!


Kirjuta oma hinnang

Active Liver™

Kuidas sa hindad seda toodet? *

  1 punkt 2 3 4 5
Tagasiside
TOIMEAINE:  1 tablett
Jaapani kirburohu (Fallopia japonica Houtt.) ekstr. 390 mg 
Hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede
ekstr. 13,5:1
222 mg
Kollajuure (Curcuma longa L.) risoomi ekstr. 8:1  150 mg
Koliin  85 mg
Viinamarja (Vitis vinifera L.) lehtede ekstr. (5 % OPC*) 50 mg (2,5 mg OPC)
Musta pipra (Piper nigrum L.) ekstr. (40 % piperiini) 25 mg (10 mg piperiini)
*OPC – oligomeerne proantotsüanidiin.  

 

ANNUSTAMINE
Võtta 1 tablett päevas söögikorra ajal.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni +25 °C, lastele kättesaamatus kohas. 

 

KOOSTISOSAD
Mikrokristalne tselluloos (paakumisvastane aine), jaapani kirburohu (Fallopia japonica Houtt.) ekstr., hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekstr., koliinhüdrotartraat, kollajuure (Curcuma longa L.) risoomi ekstr., viinamarja (Vitis vinifera L.) lehtede ekstr., musta pipra (Piper nigrum L.) ekstr., võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos (stabilisaator), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (paksendaja), magneesiumstearaat (stabilisaator), ränidioksiid (paakumisvastane aine).