Apple Cider™ 600 120 tbl.

Tavahind: 23,60 €

Erihind: 16,52 €

Saadavus: Laos

  • RASVA AINEVAHETUS
  • 120 TABLETTI
  • TOIDULISAND
  • 2 TABLETTI PÄEVAS

APPLE CIDER 600 
Toidulisandit Apple Cider 600 valmistab õunaäädikast ning artišoki- ja võililleekstraktist Skandinaavia kompanii New Nordic. Artišokiekstrakt aitab ergutada sapphapete eritumist, mis on vajalik rasvade lagundamiseks ja ainevahetuseks ning toksiinide väljutamiseks organismist. Võililleekstrakt soodustab kusesüsteemi toimimist. Loomulikult on olulised ka mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid.

 

FAKTID APPLE CIDER 600 KOHTA
Apple Cider 600 sisaldab suures koguses (600 mg ühes tabletis) aktiivseid õunasiidri ja ravimtaimede ekstrakte. Tänapäevase tehnoloogia abil muudetakse fermenteeritud värske õunamahl kuivatamise teel kõrge kontsentratsiooniga õunasiidri pulbriks ning selle toime suurendamiseks lisatakse artišoki- ja võililleekstrakti.

 

TESTI ENNAST
1. Armastan soolaseid suupisteid
2. Tunnen end raskena
3. Magu sageli „streigib"
4. Sõrmed ja pahkluud on paistes
5. Armastan suure kalorisisaldusega toitu

Kui vastasite kahele või enamale väitele jaatavalt, võib ka teie organismi olla kogunenud liigne vedelik.

 

VEDELIKUPEETUS JA KEHAKAAL
On teada, et vesi moodustab inimese kehast kuni 60%. Igapäevane soovituslik vedeliku tarbimise norm on 1,5–2 liitrit. Vedelikupeetus tekib organismis siis, kui organism ei väljuta nii palju vedelikku kui peaks. Seda mõjutavad mitmesugused tegurid. Üks neist on sool. Soolane toit soodustab liigse vedeliku kogunemist organismi, tekkida võivad jäsemete tursed, ning  liigsetest kilodest on raske vabaneda. Menstruaaltsükliga seotud hormonaalsed muutused võivad samuti organismis vedelikupeetust tekitada.

Inimese organism kannatab pidevalt ebatervisliku toitumise, väheliikuva eluviisi, ülesöömise, alkoholi või suitsetamise tõttu. Seepärast võib tarbitudtoidu ja joogiseedimata jäänud osa hakata organismis kuhjuma ning ainevahetus  aeglustuda, mis soodustab kehakaalu suurenemist. Väga tähtis on hoida tasakaalu vedelike ja toidu tarbimise ning füüsilise aktiivsuse vahel.

 

KUIDAS SAAB APPLE CIDER 600 AIDATA?
Juba Vana-Egiptuses olid kasutusel erilised dieedid ning õunaäädikat tarvitati kehakaalu vähendava ja rasva lagundava toidulisandina. Egiptuse kuninganna Kleopatra pidas õunaäädikat ilu ja tervise allikaks ning jõi seda iga söögikorra järel. 2400 aastat tagasi kasutas Hippokrates õunaäädikat inimeste ravimiseks. 

TOIMEAINE 2 tab.
3 tab.
Õunaäädika pulber 1200 mg
1800 mg
Hariliku artišoki (Cynara scolymus L.)
140 mg
210 mg
lehtede ekst. 13,5:1    
Hariliku võilille (Taraxacum officinale Web.)
140 mg
210 mg
ekstrakt 5:1    
Koliin 66,7 mg 100 mg

 

 

 

 

 

 

ANNUSTAMINE
2–3 tabletti päevas hommikusöögi ajal koos klaasi veega.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTIS
Õunaäädika pulber, mikrokristalne tselluloos (paakumisvastane aine), hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekst., hariliku võilille (Taraxacum officinale Web.) ekst., dikaltsiumfosfaat (tardaine), koliinhüdrogeentartraat, magneesiumstearaat ja võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos (stabilisaatorid), paksendaja hüdroksüpropüülmetüültselluloos, ränidioksiid (paakumisvastane aine).