Green Oil™ 120 kap.

23,96 €

Saadavus: Laos

  • TAIMSE PÄRITOLUGA OOMEGA 3, 6 JA 9 RASVHAPPED
  • KÜLMPRESSITUD TAIMSE ÕLI KAPSLID KOGU PERELE
  • SISALDAB E-VITAMIINI
  • 120 KAPSLIT
  • TOIDULISAND
  • VÕTTA 2 KAPSLIT PÄEVAS
  • KOHALETOIMETAMINE TASUTA

GREEN OIL
Green Oil on taimne looduslike rasvhapete kombinatsioon, mida saadakse lina-, rapsi- ja  kuningakepiseemnetest. Green Oili kapslid on toodetud taimse tooraine külmpressimise meetodil, tänu sellele on kõik bioloogiliselt aktiivsed ained säilinud. Preparaadi koostisesse kuuluvad organismile vajalikud asendamatud oomega-3-, -6- ja -9-rasvhapped. Green Oili kapsleid võivad tarvitada ka taimetoitlased.

 

Green Oil on hästi tasakaalustatud oomega-3-, -6- ja -9-rasvhapete kombinatsioon kogu perele. Green Oili kapslitel puudub kalamaitse ja -lõhn!

 

TOITUMISE TÄHTSUS
Oomegarasvhapped on rakumembraanide peamine koostisosa, seega on need väga olulised siseorganite, aju, südame ja veresoonte funktsioonide toetamiseks. Need on ühed tähtsamad ehitusmaterjalid, mida organism ise ei tooda. Seetõttu peamegi saama neid nn asendamatuid rasvhappeid igapäevase toiduga.

 

KÜLLASTUMATA RASVHAPPED
Oomegarasvhapped on vajalikud südame ja vereringe ning endokriinsüsteemi tegevuseks, samuti aju, naha ja limaskestade funktsioonideks. Taimsetes lipiidides olevad küllastumata rasvhapped (linoleen-, eikosaanhape) on vajalikud rasvas lahustuvate vitamiinide kaitseks oksüdeerumise eest. Organismi jaoks on paljudes rasvastes liha- ja piimatoodetes leiduvatest küllastunud rasvhapetest bioloogiliselt palju olulisemad just küllastumata rasvhapped.

 

AJU, NAHK, VERESOONED
Polüküllastumata rasvhapped kogunevad peaaju ja reproduktiivsüsteemi rakkudesse. Oomega-3- (alfa-linoleen) ja oomega-6- (linoleen) rasvhapped on vajalikud ainevahetusprotsessides, toimivad organismi energiaallikana, kuuluvad kõikide rakumembraanide koostisesse ning osalevad paljudes organismi biokeemilistes protsessides.

 

KUNINGAKEPP
Õli valmistamiseks kasutatakse selle taime seemneid. Neis on palju polüküllastumata rasvhappeid ja organismile eriti kasulikku linoleenhapet (GLA).

TOIMEAINE 1 kap. %SPA* 2 kap. %SPA* 4 kap. %SPA*
Linaseemneõli (Linum usitatissimum L.) 375 mg - 750 mg - 1500 mg -
Kaheaastase kuningakepi õli (Oenothera biennis L.) 93 mg - 186 mg - 372 mg -
Rapsiseemneõli (Brassica napus L.) 29 mg - 58 mg - 116 mg -
- Nendes õlides sisaldub:  
       
Oomega 3 221 mg -
442 mg -
884 mg -
Oomega 6 133 mg  - 266 mg -
532 mg -
- nendest GLA 8,5 mg - 17 mg - 34 mg -
Oomega 9 84 mg - 168 mg -
336 mg -
E-vitamiin 2,5 mg 21 % 5 mg 42 % 10 mg 84 %
*SPA – soovituslik päevane annus.            

 

ANNUSTAMINE
Võtta sisse 2 kapslit päevas koos toiduga. Omega rasvhapete suurenenud vajaduse korral võtta sisse 4 kapslit päevas koos toiduga. Lastele vanuses kuni 12 aastat: 1 kapsel päevas koos toiduga. Väiksemate laste korral läbistada kapsel nõela või noaga ja segada selles sisalduv õli piima, mahla või toiduga.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei tohiks asendada mitmekülgset toitumist. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 1-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTIS
Linaseemneõli (Linum usitatissimum L.), kartulitärklis, kaheaastase kuningakepi õli (Oenothera biennis L.), rapsiseemneõli (Brassica napus L.), d-alfa-tokoferool, glütserool (stabilisaator).