Melissa Dream™

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Price From: 10,13 €

Saadavus: Laos

  • KOSUTAV UNI
  • 20 TABLETTI / 40 TABLETTI
  • TOIDULISAND 
  • VÕTTA 1-2 TABLETTI ENNE UINUMIST

* Nõutud väljad

Kvaliteetne uni on väga oluline, sest magamise ajal lülitub keha osaliselt ümbritsevast välja ja taastab intensiivselt jõuvarusid. Kui magate liiga vähe või uni on pinnapealne, tekivad silmade alla tumedad ringid, nahk muutub kahvatuks ning igapäevaste asjatoimetustega on raske hakkama saada. Unepuudus mõjub halvasti ka teie meeleolule, enesetundele ja tervisele.

SEOS UNE JA KEHAKAALU VAHEL
Unehäirete all kannatavad inimesed on tihti hajameelsed, kergesti ärrituvad ja kipuvad kaalus juurde võtma. Uuringutega on tõestatud, et ebakvaliteetne uni on otseselt seotud kaaluprobleemide ja rasvumisega. Kui soovite kaalus maha võtta, on tähtis rahulik ja kvaliteetne uni.

KAS TEATE?
Harilik meliss (Melissa officinalis L.) on juba sajandeid olnud väga armastatud taim. Seda on nimetatud ka unenägude melissiks.

MELISSA DREAM
Melissa Dreami tabletid sisaldavad rahustavalt mõjuvaid sidrunmelissi- ja kummeliekstrakte, L-teaniini, magneesiumi ja B-grupi vitamiine. Magneesium ja B1, B3, B6, B12 vitamiinid aitavad hoida normaalset psühholoogilist seisundit ja toetavad närvisüsteemi talitlust. B2, B3, B6, B12 vitamiinid aitavad vähendada väsimustunnet. Lisaks aitab Melissa Dreami tablettide koostises olev magneesium säilitada normaalset lihaste funktsiooni (magneesiumipuudus võib põhjustada lihaskrampe, eriti öösiti). Mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis on samuti olulised.


Kirjuta oma hinnang

Melissa Dream™

Kuidas sa hindad seda toodet? *

  1 punkt 2 3 4 5
Tagasiside
TOIMEAINE 1 tab. % SPA*  2 tab.
 % SPA*
Sidrunmelissi (Melissa officinalis L.)
300 mg - 600 mg -
lehtede ekstr. 10:1        
Teekummeli (Matricaria chamomilla L.) 100 mg - 200 mg -
õite ekstr. 5:1        
L-teaniin 65,66 mg - 131,32 mg -
Magneesium
100 mg 27 % 200 mg 53 %
Vitamiin B3 6 mg 38 % 12 mg
75 %
Vitamiin B6 0,67 mg 48 % 1,34 mg 96 %
Vitamiin B2 0,54 mg 39 % 1,08 mg 77 %
Vitamiin B1 0,47 mg 43 % 0,94 mg 85 %
Vitamiin B12
0,3 μg 12 % 0,6 μg 24 %
*SPA – soovitatav päevane annus.        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANNUSTAMINE
Võtta 1-2 tabletti klaasi veega õhtuti, üks tund enne uinumist.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTIS
Sidrunmelissi (Melissa officinalis L.) lehtede ekstr., teekummeli (Matricaria chamomilla L.) õite ekstr., L-teaniin, magneesiumoksiid, nikotiinamiid, püridoksiinhüdrokloriid, riboflaviin, tiamiinmononitraat, tsüanokobalamiin, naatriumkarboksümetüültselluloos ja magneesiumstearaat (stabilisaatorid), dikaltsiumfosfaat (tardaine), mikrokristalne tselluloos ja ränidioksiid (paakumisvastased ained), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (paksendaja), vesi.

Citronmelisse
     
Sidrunmeliss (Melissa officinalis L.)
Melissa Dreami tabletid sisaldavad hoolikalt valitud sidrunmelissi lehtede ja kummeliõite ekstrakti. Sidrunmelissi lehti ja õisi korjatakse, kuivatatakse ja ekstraheeritakse viisil, mis tagab väärtuslike looduslike ainete säilimise, kindlustades sellega toote suurepärase kvaliteedi.
     
Kamille   Harilik kesalill (Matricaria chamomilla L.)
Harilik kesalill on üheaastane taim, mis kasvab 20–40 cm kõrguseks. Kesalille leidub vabas looduses ja seda kasvatatakse ka ärilistel eesmärkidel. Taim on algselt pärit Lõuna-Euroopast ja Aasiast ning on aja jooksul levinud Kesk- ja Põhja-Euroopasse.
     
Grøn Te   Hiina teepõõsas (Camellia sinensis L.)
Hiina teepõõsas ehk teekameelia on pärit Hiinast ja Jaapanist. Rohelist teed tehakse tegelikult samadest lehtedest, millest musta teed, ent neid töödeldakse ekstraheerimise käigus oluliselt vähem. Roheline tee on tuntud oma suure B-vitamiinide sisalduse poolest.