Tone™ 120 tbl.

Tavahind: 35,14 €

Erihind: 24,60 €

Saadavus: Laos

  • KUULMINE
  • 120 TABLETTI
  • TOIDULISAND
  • 2 TABLETTI PÄEVAS

TEIL ON KUULMISEGA PROBLEEME MÜRARIKKAS KESKKONNAS?

TEIL ON RASKUSI TEISTE KÕNEST ARU SAAMISEGA?

TEILE TUNDUB NAGU KUULEKSITE KÕRVALHELISID?

See on vanusega seotud kuulmise nõrgenemine.
Kui tunnete, et kuulmine ei ole enam selline nagu peaks, võiks teile huvi pakkuda just see taimeekstrakte, magneesiumi ja teisi kuulmiseks vajalikke aineid sisaldav Skandinaavia päritolu preparaat. Võib-olla olete just teie üks nendest, kelle organismis on magneesiumi ja teiste oluliste ainete puudus? Sel juhul võib Tone™ aidata muuta teie elukvaliteeti.

VANUSEGA SEOTUD MUUTUSED
Vanusega seotud kuulmise nõrgenemist nimetatakse presbüakuusiaks (ld presbyacusia). Sagedasemad kaebused on raskused vaiksest kõnest arusaamisegaja undamine kõrvus. Mõnikord lepitakse küll kuulmise osalise kaotusega, kuid vaevama jääb vilin kõrvades ja peas.

Müra intensiivistub väsimuse või närveerimise korral, õhtuti ja vaikses ümbruses ning võib häirida ka öösel. Sageli kaebavad vanemaealised tugevama või nõrgema peapöörituse üle. Halvenenud kuulmine võib mõjutada ka inimese psühholoogilist seisundit, põhjustada kurbust, depressiooni, rahutustunnet, kohmetust, ebakindlust ja sellest tingituna ka sotsiaalse aktiivsuse vähenemist. Kuulmisprobleemi esineb tegelikult paljudel, ent suurem osa püüab seda varjata.

See on ka mõistetav, sest keegi ei taha ju teistest erineda, saada naerualuseks vaid sellepärast, et ei kuule hästi ning teiste kõnest on keeruline aru saada. Sel põhjusel eitatakse kuulmishäirete olemasolu, väites, et kõik on korras. 

SKANDINAAVIA PREPARAAT TONE
Tone tabletid sisaldavad magneesiumi, mis aitab hoida vajalikku elektrolüütide tasakaalu organismis. See on normaalse kuulmise seisukohast väga tähtis. Sisekõrv on eriti tundlik elektrolüütide tasakaalu muutumise suhtes.

Elektrolüütide tasakaalu häire võib olla põhjuseks, miks kuulete mitmesuguseid kõrvalhelisid, teil on raske teiste kõnest aru saada või on ebamugav suheldatabletid sisaldavad magneesiumi, mis aitab hoida vajalikku elektrolüütide tasakaalu organismis. See on normaalse kuulmise seisukohast väga tähtis. Sisekõrv on eriti tundlik elektrolüütide tasakaalu muutumise suhtes.

FAKTID TONE TABLETTIDE KOHTA
Tone on originaalne Skandinaavia toidulisand, mis sisaldab kuulmisele kasulikke bioaktiivseid aineid. Tone tablettide koostises on galganijuure, humalakäbide, tatra- ja mustikaekstrakti, niatsiini, kaaliumi ning magneesiumi.

Tatraekstrakt on naturaalne bioflavonoidi rutiini allikas. Niatsiin ja magneesium on samuti närvisüsteemi funktsioneerimise seisukohast väga tähtsad. Magneesium tugevdab närvisüsteemi, vähendab väsimust ning aitab hoida elektrolüütide tasakaalu organismis. Närvisüsteemi talitlus, elektrolüütide tasakaal ja inimese psühholoogiline seisund mõjutavad kogu organismi, sealhulgas kuulmisvõimet.

 

TOIMEAINE 2 tab.
 % SPA*
Tatra (Fagopyrum esculentum Moench.)
400 mg  
ekstrakt 5:1    
Mustika (Vaccinium myrtillus L.)
200 mg
ekstrakt 5:1    
Humalakäbi (Humulus lupulus L.)
100 mg
ekstrakt 5:1    
Kalganirohu (Alpinia galanga Hance.)
40 mg

juure ekstrakt 5:1    
Kaalium 160 mg
8 %
Magneesium 150 mg 40 %
Niatsiin 27 mg
169 %
 *SPA – soovitatav päevane annus.    

ANNUSTAMINE
Üks tablett hommikul ja üks tablett õhtul söögi ajal.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toode ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand ei tohiks asendada mitmekülgset toitumist. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTIS
Kaaliumtsitraat, tatra (Fagopyrum esculentum Moench.) ekstr., mikrokristalne tselluloos (paakumisvastane aine), magneesiumoksiid, dikaltsiumfosfaat (tardaine), mustika (Vaccinium myrtillus L.) ekstr., humalakäbi (Humulus lupulus L.) ekstr., trikaltsiumfosfaat (tardaine), galganirohu (Alpinia galanga Hance.) juure ekstr., magneesiumstearaat (stabilisaator), nikotinamiid, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos (stabilisaator).